Monday, January 25, 2021 21:01

S101 – EEE s dokonalým desingem!

Napsal uživatel dne 13.10.2008 v 23:00
Článek je napsán v kategoriích Modely a zatím má Bez komentáře .

Firma Asustek vyslala na trh nový model EEE Pc s 10″ displejem! A čím se můžou pochlubit? Ultra-tenkým desingem a moderním vzhledem!


Nově prodávaný model kromě desingu vyniká i tloušťkou. Je skoro o polovinu tenčí, než ostatní modely s 10″ dislpejem. EEE Pc řady 1000 jsou tlusté 4 cm, zatímco S101 má pouhé 2,5 cm! Nejen na tlouštce, ale i na váze si trochu  ukrojil, váží o skoro půl kila méně, než ostatní modely řady 1000!

 PCS 1

Avšak někde si za tyto ůpravy museli vzít něco na dovážení váhy. Prrocesor zůstal stejný (Intel Atom N270), 1 GB RAM  taky zůstala, avšak místo HDD zde nalézáme pouhou flash paměť, jako je u řad 700 a 900. Avšak zdarma při koupi dostanete 30 GB online prostoru zdarma, což chybějící HDD uplně vyváží. Navíc Flash paměť má oproti HDD podstatné plus – nárazu odolná pevná paměť. Zatímco když zatřesete (hodíte ho o beton) s EEE co má HDD, můžete přijít o neuložená data, ale když hodíte s EE co má flash paměť, o data nepřijdete! (prosím nezkoušejte to doma). Kromě HDD je slabší i webkamerka, která má pouze 0.3 MPixely.Stále na nejvyšší úrovni zůstává standart WiFi. Samozdřejmě je volba mezi Windows XP a OS Linux.

 PCS2

Pokud Vám záleží hlavně na vzhledu, tak je tento model určitě ten pravý.

 

Zdroj: eeepc.asus.com
Podrobná specifikace: Zde
Oficiální webová stránka výrobce: eeepc.asus.com

Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

Okomentovat článek

Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.