Sunday, November 29, 2020 7:02

Ferrari One 200

Označeno štítky: , , , , ,
Napsal uživatel dne 30.11.2009 v 15:54
Článek je napsán v kategoriích Acer, Modely a zatím má Bez komentáře .

Ferrari One 200Ferrari neznamená jen rychlost. Je symbolem krásy, síly, vzrušení a potěšení. Ferrari přenáší vynikající řešení originální koncepce do ostatních výrobků. Stejné pocity probouzí Ferrari One dokonce i těmi nejmenšími detaily. S tímto atraktivním netbookem, který je tenčí než 1″, avšak nabízí vynikající výkon, dosáhnete každého cíle!

Exkluzívní styl

Ferrari One je opatřen na červeném víku znakem stáje “Scudetto Ferrari”, která udává tón Formuli 1 od doby, kdy se konal první závod. Speciální provedení zadní strany netbooku ulehčuje uchopení a přenášení počítače, zatímco šikmo umístěné porty VGA a LAN usnadňují připojení. Netbook nabízí jedinečné funkce a detaily, jako např. kovová tlačítka podsvícená červenými LED diodami, žebrovanou plochu pro opření dlaní a hladké vystouplé klávesy klávesnice Acer FineTip.

Mistrovský výkon

Nejdůležitější součást počítače představuje platforma Second Generation AMD Ultrathin Platform pro notebooky s technologií VISION, která zajišťuje rovnováhu mezi rychlou odezvou, rychlým multitaskingem a prodlouženou výdrží baterie. Grafické řešení ATI Radeon™ HD 3200 a až 4GB paměť DDR2 zaručují optimální funkci předinstalovaného 64bitového operačního systému Microsoft Windows® 7.

Vášeň pro zábavu

Nejprve se na něj podívejte: Na 11.6″ LCD LED displej Acer CineCrystal s vysokým rozlišením 1366 x 768 se musíte podívat dvakrát, abyste uvěřili jedinečné kvalitě obrazu. A pak ho uslyšíte: Přesně naladěné vestavěné reproduktory spolu se systémem Dolby® Home Theater® zaručují jedinečný prostorový zvuk.

Okamžité připojení

802.11a/b/g/Draft-N Wi-Fi CERTIFIED® spolu s Acer InviLink™ Nplify™2 a podporou bezdrátové technologie Acer SignalUp™ zajišťuje trvalé připojení. Optimální připojení externích zařízení zaručuje Bluetooth® 2.1+EDR. Volitelné 3G řešení je určeno pro uživatele, kteří chtějí využívat veškeré možné způsoby připojení. Navíc webová kamera Acer Crystal Eye dosahuje i za zhoršených světelných podmínek vynikající úrovně videokonferencí také v hlučném prostředí.

Zdroj: Acer.cz

Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

Okomentovat článek

Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.