Wednesday, October 21, 2020 12:50

Elektronická tabule Boogie Board

Označeno štítky: ,
Napsal uživatel dne 18.6.2010 v 13:03
Článek je napsán v kategoriích Modely a zatím má Bez komentáře .

Boogie BoardNa internetu se objevila nová elektronická vychytávka s názvem Boogie Board. Jedná se o elektronickou tabuli, na kterou si můžete zaznamenat či zakreslit libovolnou věc bez potřeby papíru, nebo inkoustu! Není potřeba žádná instalace. Pouze rozbalit a začít rovnou používat.

Přístroj má velikost cca stejnou jako papír A5. Na přední straně je pouze velký dotykový displej a tlačítko pro mazání tohoto displeje. K tabletu se dodává stylus, ovšem psát na tablet lze čímkoliv, třeba jen prstem.Tablet aktivně rozpoznává tlak vyvinutý na displej a takto určuje jak tlustou a plnou čáru má nakreslit. Pro smazání stačí stisknout tlačítko na přední straně přístroje a vše co je právě nakresleno a napsáno na pracovní ploše se smaže.

Boogie Board má nevyměnitelnou baterii, ale výrobce nabízí bezplatnou servisní výměnu. Na jednu baterii tabule vydrží 50 000 smazání. Takže jestliže tabuli smažete třeba jen 10x denně, vydrží Vám plně funkční 14 let!

Nejlepší na tomto přístroji je jeho cena. Prodává se pouze za 660 Kč ($35)!! Proto je taky vhodná jako originální dárek, nebo pro nechávání si vzkazů doma, nebo v práci.

Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

Okomentovat článek

Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.