Saturday, October 24, 2020 1:45

Aspire One Pro 531

Označeno štítky:
Napsal uživatel dne 30.11.2009 v 15:50
Článek je napsán v kategoriích Acer, Modely a zatím má Bez komentáře .

Aspire One Pro 531Netbook Aspire One Pro 531 je nástroj, který máte vždy po ruce, abyste mohli vyřídit, co je třeba. Přenosný výkonný počítač, s nímž dosáhnete nejvyšší produktivity na cestách, představuje mobilní kancelář, v níž můžete pracovat nepřetržitě až 7,5 hodin. S počítačem Aspire One Pro 531 nastupujete do třídy Business. Je určený na ty nejdelší cesty.

Cestujte nalehko

S touto mobilní kanceláří můžete pracovat jako obvykle – ať už jste kdekoli. Aspire One Pro 531 s pevným černým krytem se stříbrnošedou linkou, štíhlým profilem a celkovým profesionálním vzhledem, působí jedinečným dojmem. S počítačem, který váží jen o něco více než jeden kilogram, se dostanete dál a bez těžkých zavazadel.

Víc než jen povinná výbava

Malý, ale výkonný nízkoenergetický procesor Intel Atom poskytuje výkon, jaký potřebujete na celodenní práci. Neobyčejně kompaktní netbook je vybaven pevným diskem s velkou kapacitou, víceformátovou čtečkou paměťových karet a volitelným modulem Bluetooth® pro pohodlné stahování a sdílení souborů.

Nezůstávejte stranou

Několik volitelných možností připojení vám umožňuje zůstat ve spojení a získávat informace z internetu, účastnit se videokonferencí a posílat e-maily. S Aspire One Pro 531 budete vždy ve středu událostí.

Výhoda Acer

Řešení Acer Video Conference s integrovanou webovou kamerou Acer Crystal Eye vám umožní uspořádat pracovní poradu kdykoli a kdekoli – vynikající kvalita hlasu a obrazu vás přenese do stejné místnosti. Netbook je navíc vybaven vícedotykovým ukazovacím zařízením, které usnadňuje navigaci a současně zpříjemňuje práci.

Zdroj: Acer.cz

    Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

    Okomentovat článek

    Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.