Friday, October 23, 2020 9:55

Aspire One 751

Označeno štítky: , , ,
Napsal uživatel dne 30.11.2009 v 15:45
Článek je napsán v kategoriích Modely a zatím má Bez komentáře .

Aspire One 751Acer představuje první širokoúhlý netbook – 11.6“ Aspire One 751h! Přehrává obsah ve vysokém rozlišení na velkém displeji s podsvícením LED diodami a okouzlí úžasným 5.1kanálovým zvukem s podporou Dolby® Headphone. Tato průlomová novinka spolu s dalšími přednostmi předznamenává novou generaci netbooků a nabízí jedinečnou zábavu na cesty.

Úchvatný obraz a zvuk

Aspire 751h dodá život vašim oblíbeným filmům! Displej s úhlopříčkou 11.6″, s 1366 x 768 pixely a vysokým rozlišením nabízí dokonalý obraz a k poslechu naprosto realistického 5.1kanálového prostorového zvuku vám stačí připojit jakákoli sluchátka.

Vše, co celý den potřebujete

Na jediné nabití je Aspire One 751h s výdrží až osm hodin připraven pracovat celý den. Nejnovější malý, avšak výkonný procesor posouvá meze výkonu, velký pevný disk pojme rozsáhlé soubory a pro sdílení multimédií je určena víceformátová čtečka a volitelný modul Bluetooth®.

Střed pozornosti

Lesklý kryt v červeném odstínu Ruby, bílém Seashell, modrém Sapphire či černém Diamond se stane středem pozornosti! Tenké provedení notebooku Aspire One 751h, který měří na výšku pouze 1“, má v sobě cosi futuristického. Pohled pod víko odhalí hladký povrch a klávesnici Acer FineTip s plochými širokými klávesami, zaručujícími pohodlné psaní.

Spojení Acer

Pro usnadnění navigace, přetáčení a zvětšování zobrazených detailů je určeno vícedotykové ukazovací zařízení. Pokud chcete být neustále k zastižení, můžete si zvolit bezdrátové připojení, Fast Ethernet nebo 3G (u vybraných modelů) a pak už jen stačí aktivovat vestavěnou webovou kameru Acer Crystal Eye a digitální mikrofon zajišťující neobyčejně jasné online spojení.

Zdroj: Acer.cz

    Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

    Okomentovat článek

    Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.