Tuesday, October 27, 2020 9:04

Aspire One 531

Označeno štítky: ,
Napsal uživatel dne 30.11.2009 v 15:39
Článek je napsán v kategoriích Modely a zatím má Bez komentáře .

Aspire One 531Aspire One 531, který váží pouhý 1 kg a dosahuje až sedmihodinové výdrže při provozu na baterie, je vždy připraven na cesty a bude stačit vašemu tempu!

10.1 palcový zázrak!

Netbook s 10“ širokoúhlým displejem nabízí větší obraz a dokonalejší zážitky na cestách. Kompaktní Aspire One 531 s hladkými zaoblenými tvary a lesklým povrchem si můžete s sebou vzít kamkoli: je to nejen dokonalý výpočetní nástroj, ale i atraktivní doplněk, který ukazuje vaše nejlepší stránky.

Ultralehká těžká váha

Aspire One 531, osazený rychlým, avšak úsporným procesorem, zajišťuje vynikající výkon na cestách, přičemž pevný disk s velkou kapacitou, multiformátová čtečka paměťových karet a vestavěný (volitelný) modul Bluetooth® umožňují stahovat a sdílet multimediální obsah.

Svět je vaše hřiště

Surfujte na internetu, posílejte e-maily a chatujte podle libosti: Aspire One 531 nabízí připojení k pevné i bezdrátové síti a k 3G (u vybraných modelů), a tedy můžete být k dosažení 24 hodin denně a sedm dnů v týdnu.

Přednosti Acer

Řešení Acer Video Conference je vybaveno integrovanou webovou kamerou Acer Crystal Eye, která vám umožní zřetelně vidět své přátele a hovořit s nimi, ať už jsou blízko nebo daleko. Aspire One 531 je navíc vybaven vícedotykovým ukazovacím zařízením, s nímž ovládání už nemůže být jednodušší!

Zdroj: acer.cz

  • 10.1 palcový zázrak!
  • Netbook s 10“ širokoúhlým displejem nabízí větší obraz a dokonalejší zážitky na cestách. Kompaktní Aspire One 531 s hladkými zaoblenými tvary a lesklým povrchem si můžete s sebou vzít kamkoli: je to nejen dokonalý výpočetní nástroj, ale i atraktivní doplněk, který ukazuje vaše nejlepší stránky.
  • Ultralehká těžká váha
  • Aspire One 531, osazený rychlým, avšak úsporným procesorem, zajišťuje vynikající výkon na cestách, přičemž pevný disk s velkou kapacitou, multiformátová čtečka paměťových karet a vestavěný (volitelný) modul Bluetooth® umožňují stahovat a sdílet multimediální obsah.
  • Svět je vaše hřiště
  • Surfujte na internetu, posílejte e-maily a chatujte podle libosti: Aspire One 531 nabízí připojení k pevné i bezdrátové síti a k 3G (u vybraných modelů), a tedy můžete být k dosažení 24 hodin denně a sedm dnů v týdnu.
  • Přednosti Acer
  • Řešení Acer Video Conference je vybaveno integrovanou webovou kamerou Acer Crystal Eye, která vám umožní zřetelně vidět své přátele a hovořit s nimi, ať už jsou blízko nebo daleko. Aspire One 531 je navíc vybaven vícedotykovým ukazovacím zařízením, s nímž ovládání už nemůže být jednodušší!
Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

Okomentovat článek

Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.