Monday, January 25, 2021 23:03

Amilo UI 3520 – Nový krasavec od Fujitsu-siemens

Napsal uživatel dne 5.9.2008 v 12:39
Článek je napsán v kategoriích Modely a zatím má Bez komentáře .

Do bitvy o nejlepší, nejvýkonnější a nejlevnější UMPC se zapojila i firma Fujitsu-Siemens se svým novým modelem, který jako jediný nabízí výměnné kryty! Nyní si můžete měnit barvu notebooku klidně podle vaší nálady! Přitom cena notebooku nestoupne nad 10 000 Kč!

 Firma Fujitsu-siemens si byla jistá toho, že by se na trh mezi spousty modelů špatně prorážela s průměrným UMPC, proto ji napadl geniální nápad, který je známý u mobilních telefonů – výměnné kryty. Elegantní UMPC nyní různobarevný je super nabídka! Ale nejen tímto jedinečným nápadem Vás může oslovit, nýbrž i velice dobrým výkonnem.

Podsvícený displej velikosti 8.9″, který není lesklý, takže i na světle jde velice diobře číst z displeje a není jako zrcadlo. Nad displejem je 1.3M Pixelová kamera, pro komunikaci po skype, ci jine programy pro videohovory. Audio vám zaručí stereo reproduktory a mikrofon, které jsou v amilo UI 3520 již integrovány. Na boku UMPC naleznete i univerzální čtečku karet.

Amilo UI 3520 má procesor Intel Atom N270 1.6 GHz, 1GB RAM a 80 GB HDD. Na internet se můžete připojit pomocí WiFi, nebo LAN, je zde samozdřejmě i bluetooth. Na Amilo UI 3520 je předinstalovaný Windows XP Home.

Výběr barev krytů je: Bílá, oranžová, modrá, červená, černá a růžová. Jdou během chvilky lehce vyměnit. Pokud chcete jedinečné UMPC, které ohromí vae okolí pokaždé jinou barvou, Amilo UI 3520 je určeno vrávě pro Vás.

Podrobná specifikace: Zde
Zdroj: fujitsu-siemens.com
Domovská stránka výrobce: fujitsu-siemens.com

Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

Okomentovat článek

Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.