Monday, November 30, 2020 2:46

Aspire One D250

Napsal uživatel dne 26.8.2008 v 13:47
Článek je napsán v kategoriích Modely a zatím má Bez komentáře .

Acer Aspire One D250Aspire One D250 s displejem velikosti 10.1“, který má výšku pouhý 1“ a neobyčejně nízkou hmotnost jen 1,11 kg, je ideální počítač na cesty!

Tenký a dokonale vybavený!

Displej 10.1″ s podsvícením LED diodami nabízí jasný ostrý obraz pro úžasný vizuální zážitek, zatímco malý, avšak výkonný procesor a pevný disk s velkou kapacitou zaručují veškeré přednosti notebooku standardní velikosti, avšak bez jeho rozměrů a hmotnosti

 

Připravený na cestu

Červený, bílý, modrý nebo černý – vyberte si Aspire One D250 v takovém barevném odstínu, který se vám líbí nejvíc. A pokud se vydáte na služební cestu, netbook snadno zprostředkuje spojení s přáteli prostřednictvím bezdrátového připojení nebo připojení Fast Ethernet či 3G (u vybraných modelů). Navíc výdrž baterie až 7,5 hodin vám poskytne dostatek energie pro delší zábavu na cestách.

 

Přednosti Acer

Zcela určitě oceníte snadnou navigaci, kterou zajišťuje vícedotykové ukazovací zařízení netbooku Aspire One D250. Vestavěná webová kamera Acer Crystal Eye spolu s řešením Acer Video Conference zaručuje ostrý a jasný obraz při videohovorech i na nedostatečně osvětlených místech, jako např. ve vaší oblíbené kavárně.

Zdroj: Acer.cz
Officiální stránka výrobce: Acer.com

Aspire One D250
Můžeš napsat komentář, nebo na nás odkázat ze své vlastní stránky.

Okomentovat článek

Nejdříve se přihlašte pro komentování článku.